Neden Kimokur ?

Kimokur, her yıl lisans gerektiren ya da okutulacak belge adedi sınırlaması olan bir yazılım değil, elektronik bir donanımdır. Kimokur, dijital kameralar ve özel elektronik devrelerden oluşan bir cihazdır. Bilgisayarınıza yüklenecek bir yazılım değil, elektronik bir donanım satın almış olursunuz ve ömür boyu mülkiyeti sizin olur. Sınırsız adette belge okutabilirsiniz.

Kimokur ile pasaport ve kimlikleri doğru okuma oranınız %100 dür.Tüm dünyada Pasaport, kimlik ve vize gibi seyahat belgeleri, uluslar arası sivil havacılık örgütü ICAO tarafından kabul edilen standartlara göre düzenlenir. Belgenin boyutları, karakter sayıları, büyüklükleri, sıralaması,vs... bu standartlar içerisinde yer alır. Kimokur, uluslararası standartlara uygun pasaport ve kimlikleri okumak için özel olarak üretilmiş elektronik bir cihazdır.

Kimokur, bir tarayıcı değildir. Her pasaportu taramak için 8-10 saniye beklemezsiniz, ısınma problemi yoktur. İçerisinde bulunan kameralar ve elektronik devreler sayesinde, pasaport okuma ve karakter tanımayla ilgili tüm işlemler, siz pasaportu okuturken cihaz içerisinde tamamlanır ve bilgisayara harf olarak gönderilir. Bu sayede bilgisayarınıza iş yükü getirmez ve bilgiler anında kullandığınız programa aktarılabilir. Aktarım süresi normal pasaportlar için 2, elektronik pasaportlar için 4 saniyedir. İstediğiniz kadar belgeyi sürekli ve aynı hızda okutabilirsiniz. Isınma ve yavaşlama problemi yoktur.

Kimokur, kritik yerlerde kesintisiz çalışacak şekilde üretilmiştir. Bakım gerektirmez, çok uzun ömürlüdür. Kimokur, havalimanları, emniyet birimleri gibi kritik yerlerde 24 saat kesintisiz çalışacak şekilde endüstriyel bir tasarımla üretilir. Bu nedenle tasarımında hareketli bir mekanizma yoktur. Aşınma yada yıpranma olmayacağı için çok uzun süreler size kesintisiz hizmet verebilir. MTBF süreleri 150.000 saat ( yaklaşık 17 yıl ) dir.

Kimokur, tek bir USB kablo ile çalışır, ilave güç adaptörü gerektirmez. Küçük boyutu ile masanızın üzerinde yer kaplamaz. Kimokur, hem güç gereksinimini hem de veri alışverişini tek bir USB kablo üzerinden sağlar. Masanızın üzerinde yer kaplamaması ve gerektiğinde taşınabilir cihazlarla birlikte kullanılabilmesi için özel bir teknoloji ile boyutları çok küçük hale getirilmiştir. Dizüstü bilgisayarınızla birlikte ofis dışında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kimokur ile genişletilmiş %100 garanti ve pasaport okuma konusunda uzman desteğe kavuşursunuz. Pasaport okumayla ilgili havalimanları, emniyet birimleri ve turizm alanında bir çok başarılı proje gerçekleştirilmiştir. Tecrübelerimize ve ürünlerimize güveniyoruz. Cihazlarımızla ilgili problem yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Problem olursa onarım süresince işlerinizin aksamaması için size yedek cihaz sağlıyor ya da birebir değiştiriyoruz. Garanti süresi boyunca tüm kargo bedellerini biz ödüyoruz.